Wracamy do Egiptu i naszego ulubionego Dahab. Jeżeli chcesz dołączyć serdecznie zapraszamy :)

 

 

 

 

 

 

Każdy nurek, który był choć raz w Dahab chce tam wracać. Chce tam wracać z powodu niepowtarzalnego klimatu samej miejscowości, miejsc nurkowych oraz tego co zobaczył pod wodą.

W okolicach Dahab jest około dwadzieścia miejsc nurkowych z czego Blue Hole, Canion, Islands i Bells uznawane są za jedne z najlepszych na świecie.  Miejsca nurkowe to raj dla nurków początkujących oraz bardziej zaawansowanych, aż do ekspertów. Każdy znajdzie coś dla siebie a po długim okresie zmniejszonego ruchu turystycznego, życie pod wodą stało się bogatsze i bardziej kolorowe.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zrelaksowani nurkowaniem w czasie dnia, wieczory spędzać będziemy w nadmorskich knajpkach, kosztować miejscowe smakołyki zalegując na poduszkach w czasie pogaduszek.  Przechadzać będziemy się też po całym Dahab w poszukiwaniu pamiątek, odganiać się od naganiaczy knajpianych i sklepowych sprawdzając co zmieniło się od czasu naszego ostatniego pobytu. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Noclegi mamy zarezerwowane w Planet Divers w pokojach Delux. Jest możliwość wynajęcia tańszych pokoi na specjalne życzenie w czasie zgłoszenia swojego uczestnictwa. My jednak preferujemy te nowsze o lepszym standardzie. W cenie zakwaterowania są śniadania.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Z Planet Divers będziemy też korzystali jako z bazy nurkowej, z której przez pięć dni wyruszać będziemy na lokalne miejsca nurkowe. Każdego dnia mamy  zaplanowane nurkowania. Dodatkowo wykonamy też nurkowanie nocne z Light House czyli w sumie 11 nurkowań w cenie pakietu. W cenie mamy zapewnione butle 12L napełnione powietrzem oraz balast.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ile nas wyniesie wyprawa do Dahab?

 

Bilet lotniczy - około 1.500pln /osoba

 

Zakwaterowanie - 25 euro/  osoba / noc

 

Pakiet nurkowań rekreacyjnych - 180 euro / osoba

 

Transfery z i na lotnisko - około 15-20 euro / osoba

 

 

 

 

 

 

 

Zgłoszenia

kontakt@blueabyss.pl

tel. 608 502 374

 

 

 

 

 

 

 

UWAGA:

Blue Abyss nie jest biurem podróży i nie świadczy usług organizacji wyjazdów turystycznych i nurkowych, a jedynie koordynuje wspólne działania skupionych wokół firmy nurków, znajomych i przyjaciół ułatwiając wspólne planowanie wyjazdu i organizację nurkowań dla chętnych.

 

 

 

 

 

 

Majówka w Dahab 01-08.05.2018

Copyrights 2014 Blue Abyss;

tel. 608 520 374

mail: kontakt@blueabyss.pl

Dołącz do nas

i bądź na bieżąco

ZOBACZ KALENDARZ WYJAZDÓW

Kursy nurkowania PADI Warszawa