KURSY NURKOWANIA PADI UNDERWATER NAVIGATOR (NAWIGACJA PODWODNA)

 

NURKOWANIE POD WZGLĘDEM NAWIGACJI JEST BARDZO PODOBNE DO SPACERÓW PO NIEZNANYM LESIE. ZAPEWNE PRZYTRAFIŁO SIĘ TOBIE NIE RAZ CZY DWA ZABŁĄDZIĆ W LESIE I MUSIAŁEŚ POŚWIĘCIĆ SPORO CZASU NA ODNALEZIENIE DROGI POWROTNEJ.

W NURKOWANIU JEST BARDZO PODOBNIE. WCHODZISZ DO WODY I URZEKA CIEBIE PODWODNY ŚWIAT. ZAPOMINASZ SIĘ I NIE DO KOŃCA WIESZ JAK ODSZUKAĆ DROGĘ POWROTNĄ. TO MOŻE SPOWODOWAĆ DODATKOWY STRES, KTÓREGO CHCIELIBYŚMY UNIKNĄĆ. OCZYWIŚCIE MOŻESZ WYNURZYĆ SIĘ NA POWIERZCHNIĘ I ROZEJRZEĆ, ALE CZY O TO CHODZI? PRZYJEMNIE JEST WYNURZYĆ SIĘ W TYM SAMYM MIEJSCU, W KTÓRYM ROZPOCZĘŁO SIĘ NURKOWANIE. DLATEGO PROPONUJEMY UDZIAŁ W KURSIE NAWIGACJI PODWODNEJ.

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przebieg kursu

 

Podczas tego kursu nurkowania zapoznasz się z technikami, które ułatwią Tobie powrót do miejsca startu. Zapoznasz się z obsługą kompasu, zapoznasz się z metodami wykorzystywania naturalnych warunków pod wodą oraz będziesz wiedział co zrobić i jak, aby odnaleźć drogę powrotną w przypadku zagubienia się. Będziesz tez potrafił zaplanować nurkowanie szacując odległości i nauczysz się podczas nurkowania zmieniać kilkakrotnie kierunki płynięcia bez utraty orientacji pod wodą. Korzyścią kursu będzie również to, że zła widoczność nie przeszkodzi Tobie w zaplanowaniu i przeprowadzeniu udanego nurkowania, z którego będziesz bezstresowo czerpał przyjemność. W czasie trwania kursu przekażemy Tobie wiedzę teoretyczną podczas krótkich wykładów oraz ćwiczeń na brzegu. Wiedzę praktyczną zdobędziesz podczas trzech nurkowań wraz z instruktorem. Wykonasz szereg ćwiczeń pod wodą nie tylko ucząc się, ale czerpiąc wiele przyjemności w tym czasie.

 


Termin kursu

 

Termin przeprowadzenia kursu nurkowania ustalimy wspólnie. Do ukończenia kursu prawdopodobnie będą potrzebne nam dwa dni, a raczej wykonanie trzech nurkowań, które możemy przeprowadzić również w jeden dzień. Naszą propozycją jest wyjazd weekendowy, który zapewni nam wystarczająco dużo czasu na przeprowadzenie całego kursu i szlifowanie umiejętności.

 


 

Specjalizacja jest zaliczana do uzyskania najwyższego stopnia w nurkowaniu rekreacyjnym PADI MSD.

 


 

Wymagania wstępne przed rozpoczęciem kursu nurkowania:

 

  • minimalny wiek 10 lat.
  • stopień PADI OWD lub równorzędny z innej organizacji.
  • logbook.
  • dwie fotografie.

 


 

Wymagany sprzęt dodatkowy:

 

  • kompas *

           * - potrzebny sprzęt możesz zakupić lub wypożyczyć u nas – ceny do uzgodnienia.

 


 

Opłaty za kurs nurkowania:

 

Cena kursu PADI Underwater Navigator (nawigacja podwodna) – 400 PLN.

  • koszt certyfikatu wliczony w cenę.

ZOBACZ KALENDARZ WYJAZDÓW

Kursy nurkowania PADI Warszawa

Copyrights 2014 Blue Abyss;

tel. 608 520 374

mail: kontakt@blueabyss.pl

BlueAbyss

Dołącz do nas

i bądź na bieżąco

Regulamin          Reklamacje          Polityka Prywatności