KURSY NURKOWANIA PADI NIGHT DIVER (NURKOWANIE NOCNE)

 

 

NURKOWAŁEŚ JUŻ W CZASIE DNIA. POD WODĘ DOCIERAŁY PROMIENIE SŁONECZNE I BYŁO W MIARĘ JASNO. JEŻELI BYŁEŚ TROCHĘ GŁĘBIEJ MOGŁEŚ POCZUĆ SIĘ PRAWIE JAK W NOCY. ZAUWAŻYŁEŚ, ŻE NURKOWANIE I POSTRZEGANIE ŚWIATA PODWODNEGO Z MAŁA ILOŚCIĄ ŚWIATŁA JEST BARDZO CIEKAWYM PRZEŻYCIEM. ZASTANAWIASZ SIĘ JAK JEST POD WODĄ W NOCY? WIELU NURKÓW UWAŻA, ŻE NURKOWANIA NOCNE SĄ JEDNYMI Z BARDZIEJ CIEKAWYCH POŚRÓD WSZYSTKICH TYPÓW NURKOWAŃ. ŻYCIE PODWODNE JEST ZUPEŁNIE INNE NIŻ W CZASIE DNIA. POJAWIAJĄ SIĘ NOWE GATUNKI RYB I INNE FORMY ŻYCIA. ZACHOWANIE ORGANIZMÓW ZMIENIA SIĘ A TO POWODUJE, ŻE TYLKO NOCĄ MOŻESZ OBSERWOWAĆ ŻYCIE PODWODNE DLA WIELU BARDZIEJ CIEKAWE I ZAGADKOWE NIŻ NURKOWANIE W CZASIE DNIA. W KAŻDYM ZAKĄTKU ŚWIATA NURKOWANIE NOCNE CIESZY SIĘ OGROMNĄ POPULARNOŚCIĄ. NIE TRAĆ KILKU CZY KILKUNASTU GODZIN PODCZAS WYJAZDU NURKOWEGO Z POWODU OBAWY PRZED NURKOWANIEM NOCNYM. ZAPISZ SIĘ NA KURS PADI NIGHT DIVER I BĄDŹ GOTOWY NA ZWIEDZANIE PODWODNEGO ŚWIATA PRZED 24H NA DOBĘ.

 

 

 


 

Przebieg kursu

 

Podczas tego kursu nurkowania otrzymasz niezbędną wiedzę teoretyczną i praktyczną dotyczącą nurkowania nocnego. Poznasz nowe techniki planowania oraz przeprowadzania nurkowania nocnego. Poznasz nowe sposoby komunikacji z partnerem oraz będziesz potrafił zidentyfikować zagrożenia i niebezpieczeństwa związane z nurkowaniem nocnym. Dowiesz się również jakie podjąć działania w przypadku odłączenia się od grupy lub partnera nurkowego. Zapoznasz się również ze sprzętem wykorzystywanym podczas nurkowania nocnego.

 


 

Termin kursu

 

Termin przeprowadzenia kursu nurkowania ustalimy wspólnie. W czasie kursu wykonasz trzy nurkowania nocne, podczas których wykonasz kilka ćwiczeń pod okiem instruktora niezbędnych do zdobycia umiejętności potrzebnych do wykonania bezpiecznego nurkowania nocnego. Przygotuj się na to, że dzień będzie dużo dłuższy niż zazwyczaj. Polecamy wyjazdy nurkowe na weekend i przyjazd tak, aby pierwsze nurkowanie odbyło się już w piątek a dwa kolejne w sobotę. Przy tak zorganizowanym czasie nie będzie konieczności łączenia kilku wyjazdów do tego, aby zakończyć kurs.

 


 

Specjalizacja jest zaliczana do uzyskania najwyższego stopnia w nurkowaniu rekreacyjnym PADI MSD.

 


 

Wymagania wstępne przed rozpoczęciem kursu nurkowania:

 

  • minimalny wiek 12 lat
  • stopień nurkowy PADI OWD lub równorzędny z innej organizacji
  • logbook
  • 2 fotografie

 

Wymagany sprzęt dodatkowy:

 

  • latarka główna oraz backup*

           * -  potrzebny sprzęt możesz zakupić lub wypożyczyć u nas – ceny do uzgodnienia.

 


 

Opłaty za kurs nurkowania:

 

Cena kursu PADI Night Diver (nurkowanie nocne) – 450 PLN.

  • koszt certyfikatu wliczony w cenę.

 

 

ZOBACZ KALENDARZ WYJAZDÓW

Kursy nurkowania PADI Warszawa

Copyrights 2014 Blue Abyss;

tel. 608 520 374

mail: kontakt@blueabyss.pl

BlueAbyss

Dołącz do nas

i bądź na bieżąco

Regulamin          Reklamacje          Polityka Prywatności