KURSY NURKOWANIA PADI NITROX DIVER (NURKOWANIE NA WZBOGACONYM POWIETRZU)

 

JAK JUŻ WIESZ CZAS BEZDEKOMPRESYJNEGO POBYTU POD WODĄ NA DANEJ GŁĘBOKOŚCI JEST OGRANICZONY. ILE RAZY CHCIAŁEŚ TROCHĘ DŁUŻEJ BYĆ NP. NA 30 M, ALE NIE POZWALAŁ CI NA TO CZAS. ZASTANAWIASZ SIĘ JAK WYDŁUŻYĆ CZAS DENNY? NIC PROSTSZEGO. JEŻELI CHCESZ WYDŁUŻYĆ CZAS POBYTU POD WODĄ MOŻESZ ZAPISAĆ SIĘ NA KURS PADI NITROX DIVER, PO UKOŃCZENIU KTÓREGO BĘDZIESZ MÓGŁ DŁUUUUŻEJ….

  

Przebieg kursu

 

Podczas tego kursu nurkowania zapoznasz się z teorią dotyczącą nurkowania na wzbogaconej w tlen mieszance oddechowej. Po ukończeniu kursu będziesz mógł nurkować dłużej na mieszaninie gazów oddechowych z zawartością między 22 a 40 % tlenu. Zapoznasz się z zasadami, korzyściami i możliwościami jakie staną przed Tobą po ukończeniu kursu. Dowiesz się też o niebezpieczeństwach i zagrożeniach oraz o tym jak ich unikać podczas korzystania z nowego czynnika oddechowego. Po pomyślnym ukończeniu kursu będziesz mógł nabijać swoje lub wypożyczać butle z mieszanką gazową do 40 % tlenu w każdym centrum nurkowym na całym świecie. Dowiesz się o ciśnieniu parcjalnym oraz nauczysz się je obliczać.

 

 


 

Termin kursu

 

Termin przeprowadzenia kursu nurkowania ustalimy wspólnie. Przed rozpoczęciem kursu otrzymasz materiały szkoleniowe. Do ukończenia kursu potrzebny nam będzie jeden dzień na wykłady teoretyczne. Po zakończonym wykładzie napiszesz krótki egzamin zaliczeniowy. 

 


 

Specjalizacja jest zaliczana do uzyskania najwyższego stopnia w nurkowaniu rekreacyjnym PADI MSD.

 


 

Wymagania wstępne przed rozpoczęciem kursu nurkowania:

 

  • minimalny wiek 12 lat.
  • stopień nurkowy PADI OWD lub równorzędny z innej organizacji
  • logbook
  • dwie fotografie

 


 

Opłaty za kurs nurkowania:

 

Cena kursu PADI  Nitrox Diver (nurkowanie na wzbogaconym powietrzu) – 450 PLN.

  • koszt certyfikatu wliczony w cenę.

 

 

ZOBACZ KALENDARZ WYJAZDÓW

Kursy nurkowania PADI Warszawa

Copyrights 2014 Blue Abyss;

tel. 608 520 374

mail: kontakt@blueabyss.pl

BlueAbyss

Dołącz do nas

i bądź na bieżąco

Regulamin          Reklamacje          Polityka Prywatności