KURSY NURKOWANIA PADI DRY SUIT (SUCHY SKAFANDER)

 

 

DLACZEGO WARTO NURKOWAĆ W SUCHYM SKAFANDRZE? PO PROSTU ŻEBY UTRZYMAĆ CIEPŁO. NIKT NIE POWIEDZIAŁ, ŻE NURKOWANIE MUSI BYĆ MOKRE I ZIMNE. ZAPEWNE ZAUWAŻYŁEŚ JUŻ PODCZAS WIELU NURKOWAŃ JAKIE WYKONAŁEŚ, ŻE TERMIKA MA KOLOSALNE ZNACZENIE PODCZAS NURKOWANIA. JEŻELI NIE NURKUJESZ JEDYNIE W CIEPŁYCH WODACH A LUBISZ TEŻ NURKOWANIE W NASZYM KRAJU TO NURKOWANIE W SUCHYM SKAFANDRZE BARDZO CZĘSTO JEST NAJLEPSZYM ROZWIĄZANIEM. ILE RAZY ZASTANAWIAŁEŚ SIĘ CZY WARTO WCHODZIĆ NA DRUGIEGO NURKA DANEGO DNIA. POGODA NIE ROZPIESZCZA A PIANKA JEST CIĄGLE MOKRA I ZIMNA. PROPONUJEMY ROZWIĄZANIE, KTÓRE POZWOLI TOBIE NA NURKOWANIA WIELOKROTNE, DŁUŻSZE UTRZYMANIE OPTYMALNEJ TERMIKI POD WODĄ ORAZ W WIELU PRZYPADKACH MOŻLIWOŚĆ WYKONYWANIA WIELU NURKOWAŃ. NAWET W EGIPCIE W CZASIE KIEDY TEMPERATURA WODY ZNACZNIE SPADA A WIATR NIE POZWALA NA OGRZANIE CIAŁA DOBRYM ROZWIĄZANIEM JEST NURKOWANIE W SUCHYM SKAFANDRZE.

 

 

 


 

Przebieg kursu

 

Podczas tego kursu nurkowania przekażemy Tobie wiedzę teoretyczną wraz z materiałami szkoleniowymi oraz wykonasz dwa nurkowania w nowej dla Ciebie konfiguracji sprzętowej. Zdobędziesz wiedzę oraz podstawy praktyczne potrzebne do przeprowadzenia bezpiecznego nurkowania w suchym skafandrze. Poznasz techniki pozwalające na utrzymanie pływalności w nowej konfiguracji sprzętowej oraz poznasz prawidłowe techniki jakie powinieneś zastosować podczas sytuacji awaryjnej. Nauczymy Cię zasad ubierania się i rozbierania, przechowywania, transportowania oraz właściwej konserwacji suchego skafandra.

 


 

Termin kursu

 

Termin nauki nurkowania ustalimy wspólnie. Do ukończenia kursu potrzebny będzie nam jeden dzień podczas, którego wykonasz dwa nurkowania. Naszą propozycją jest wyjazd weekendowy podczas, którego nie tylko nauczysz się nurkowania w suchym skafandrze, ale będziesz mógł szlifować swoje nowe umiejętności drugiego dnia korzystając z naszej pomocy.

 

 

 


 

Specjalizacja jest zaliczana do uzyskania najwyższego stopnia w nurkowaniu rekreacyjnym PADI MSD.

 


 

Wymagania wstępne przed rozpoczęciem kursu nurkowania:

 

  • minimalny wiek 10 lat.
  • stopień PADI OWD lub równorzędny z innej organizacji.
  • logbook.
  • dwie fotografie.

 


 

Opłaty za kurs nurkowania:

 

Cena kursu PADI Dry Suit (suchy skafander) – 450 PLN.

  • koszt certyfikatu wliczony w cenę.

 

ZOBACZ KALENDARZ WYJAZDÓW

Kursy nurkowania PADI Warszawa

Copyrights 2014 Blue Abyss;

tel. 608 520 374

mail: kontakt@blueabyss.pl

BlueAbyss

Dołącz do nas

i bądź na bieżąco

Regulamin          Reklamacje          Polityka Prywatności