KURSY NURKOWANIA PADI DEEP DIVER (NURKOWANIE GŁĘBOKIE)

 

RZADKO TRAFIAJĄ SIĘ NURKOWIE, KTÓRZY NIE CZUJĄ POTRZEBY DO GŁĘBOKIEGO NURKOWANIA. NURKOWANIE GŁĘBOKIE OTWIERA DRZWI DO WIELU NOWYCH EKSCYTUJĄCYCH MIEJSC NURKOWYCH JAK GŁĘBIEJ POŁOŻONE WRAKI, RAFY CZY ŚCIANY. NURKOWANIA GŁĘBOKIE BĘDĄ NAPEWNO KOLEJNYM ETAPEM TWOJEJ PRZYGODY NURKOWEJ. ZAPEWNE ZAUWAŻYŁEŚ JUŻ NA KURSIE AOWD PODCZAS NURKOWANIA GŁĘBOKIEGO (DO 30 M) JAK ZMIENIA SIĘ PODWODNY ŚWIAT I ZASTANAWIAŁEŚ SIĘ CO ZNAJDUJE SIĘ GŁĘBIEJ. NIESTETY OGRANICZENIE GŁĘBOKOŚCI NIE POZWALAŁO CI WTEDY DOŚWIADCZYĆ I SPRAWDZIĆ JAK TAM JEST. SŁYSZAŁEŚ ZAPEWNE JUŻ SPORO OPOWIADAŃ O WRAKACH CZY INNYCH ASPEKTACH ZWIĄZANYCH Z NURKOWANIEM NA 40 M. JEŻELI CHCESZ TO MOŻEMY CI UMOŻLIWIĆ ODWIEDZENIE MIEJSC POŁOŻONYCH DO 40 M GŁĘBOKOŚCI.

 

 

 


 

Przebieg kursu

 

W czasie kursu nurkowania, podczas naszego dwudniowego spotkania przekażemy Tobie wiedzę teoretyczną oraz materiały szkoleniowe. Wykonasz cztery nurkowania – dwa w zakresie między 20 – 30 m oraz dwa w zakresie 30 – 40 m. Podczas kursu nauczysz się planowania i techniki nurkowania bezdekompresyjnego do 40 m głębokości. Dowiesz się jakie problemy i ryzyko niesie za sobą nurkowanie poniżej 30 m oraz dowiesz się jak unikać tych sytuacji. Zapoznasz się ze sprzętem jaki można wykorzystać do przeprowadzania głębokich nurkowań. Po pomyślnym ukończeniu kursu nurkowania będziesz mógł planować i przeprowadzać nurkowania bezdekompresyjne z partnerem o tym samym poziomie wyszkolenia do 40m głębokości bez opieki instruktora czy divemastera.

 

 


 

 

Termin kursu

 

Termin przeprowadzenia kursu ustalimy wspólnie. Do ukończenia kursu potrzebne będą nam dwa dni. Naszą propozycja jest wyjazd weekendowy, który zapewni nam wystarczająco dużo czasu na przeprowadzenie całego kursu nurkowania.

 

 

 


 

Specjalizacja jest zaliczana do uzyskania najwyższego stopnia w nurkowaniu rekreacyjnym PADI MSD.

 


 

Wymagania wstępne przed rozpoczęciem kursu nurkowania:

 

  • minimalny wiek 15 lat.
  • stopień nurkowy PADI AOWD lub równorzędny z innej organizacji (równorzędny oznacza certyfikację powyżej stopnia podstawowego z udokumentowanymi minimum 20 nurkowaniami w zakresie nurkowań nocnych, głębokich oraz nawigacyjnych)
  • logbook
  • dwie fotografie

 


 

Opłatyza kurs nurkowania:

 

Cena kursu PADI Deep Diver (nurkowanie głębokie) – 550 PLN.

  • koszt certyfikatu wliczony w cenę.

 

 

ZOBACZ KALENDARZ WYJAZDÓW

Kursy nurkowania PADI Warszawa

Copyrights 2014 Blue Abyss;

tel. 608 520 374

mail: kontakt@blueabyss.pl

BlueAbyss

Dołącz do nas

i bądź na bieżąco

Regulamin          Reklamacje          Polityka Prywatności